Vitariánství je jedna z nejkratších cest k dlouhověkosti a šťastnému životu. Naplní nejen Vás, ale i ty kolem.

Vitariánství je jedna z nejkratších cest k dlouhověkosti
a šťastnému životu. Naplní nejen Vás, ale i ty kolem.

 
 

Obchodní podmínky

Objednání, expedice, odeslání a dodání zboží

 

Po odeslání Vaší objednávky Vám na Vaši emailovou adresu zadanou při registraci nebo vyplňování objednávky přijde automatické potvrzení přijetí objednávky. Jakmile Vaše zboží zabalíme a předáme přepravci, zašleme Vám druhou emailovou zprávu o změně stavu objednávky na „Expedováno".

Objednané zboží Vám dle jeho skladové dostupnosti u nás nebo našeho dodavatele a našich provozních možností dodáno v co nejkratší době zásilkovou službou, obvykle do 2-5 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. Naší snahou je, aby byly objednávky expedovány v co nejkratší možné době, nejlépe v den objednání. Zboží se považujeme za dodané doručením na adresu, kterou máte vy, jako zákazník, uvedenou v objednávce.

Objednávka je návrhem kupní smlouvy a je uzavřena zaplacením a převzetím objednaného zboží.

 

 

Způsoby platby


Platbou předem

Zboží můžete uhradit převodem na účet u Fio banky - 2700566493/2010.

 

Dobírkou

Svoji objednávku můžete také zaplatit při převzetí prostřednictvím smluvní zásilkové služby. U některých přepravců je možné platit i platební kartou.

Při nepřevzetí zásilky zaslané na dobírku si vyhrazujeme právo požadovat u následných objednávek platbu předem. Po zákazníkovi budeme rovněž požadovát úhradu nákladů vzniklých expedicí.

Zásilka se zbožím bude obsahovat daňový doklad.

 

V hotovosti při osobní odběru

 

Pro zásilky v Olomouci a okolí je možné se domluvit na osobním převzetí a platbě v hotovosti.

 

Poštovné a balné

Cenu balného neúčtujeme.

Poštovné u nás je 95,- Kč za expers balík PPL.

Při objednávce nad 1999,- Kč je poštovné a balné zdarma.
 

Cena za dobírku je 35,- Kč.

 

 

Převzetí a reklamace u přepravce

 

Všechny zásilky jsou pojištěny a dopravce za zboží ručí. Doporučujeme vždy si zásilku prohlédnout před dopravcem a v případě poškození obalu zásilky ihned s dopravcem sepsat protokol o poškození a zásilku nepřebírat. Je-li vše v pořádku, potvrďte prosím převzetí zboží podepsáním přepravního listu. Jeho podepsáním vyjadřujete souhlas s tím, že zásilka byla dodána bez zjevného poškození.

 

Odstoupení od smlouvy a reklamace

 

Před jakoukoliv reklamací nás prosím nejdříve kontaktujte telefonicky nebo emailem a vzájemně se dohodneme, jakým způsobem bude nejlepší Vaši reklamaci řešit.

Kupující, který je spotřebitelem, má právo podle § 53 odst. 7 zákona č. 40/1964 Sb., Občanského zákoníku odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Toto se však nevztahuje na potraviny, otevřenou kosmetiku a další specifické zboží vymezené zákonem. Odstoupení musí být učiněno tak, že kupující doručí prodávajícímu do konce 14 denní lhůty oznámení o odstoupení.

 

 

Ceny

 

Vyhrazujeme si právo měnit prodejní ceny s odkazem na změny zahraničních kurzů měn, změnu dodavatelských cen, akcí apod.
Všechny ceny jsou zobrazovány včetně DPH.

 

 

 

Změny dodacích podmínek

 

Odesláním objednávky souhlasíte s těmito obchodními a dodacími podmínkami, souhlasíte i s reklamačním řádem. Tyto obchodní podmínky jsou platné pro všechny kupní smlouvy uzavírané mezi prodejcem (Živybar, Markéta Vítková) a Vámi, zákazníkem. Prodejce si vyhrazuje právo obchodní podmínky měnit. Změněné podmínky vyvěsí na internetových stránkách www.zivybar.cz.