Vitariánství je jedna z nejkratších cest k dlouhověkosti a šťastnému životu. Naplní nejen Vás, ale i ty kolem.

Vitariánství je jedna z nejkratších cest k dlouhověkosti
a šťastnému životu. Naplní nejen Vás, ale i ty kolem.

 
 

Hrušková snídaně s mákem (a černým rybízem)

news img

 

Překvapivě lahodná snídaně pro menší děti ty dospěláky, kteří ne úplně nejlépe tráví hrušky. Sama jsem byla překvapená, jak delikátně tato snídaně chutnala. Nutriční hodnotu a přínos pro náš organizmus snad už ani zmiňovat nemusíme...

 

Pro tento recept je ideální použít mixér Personal Blender, jeho příprava je pak úžasně jednoduchá. Nemáte-li jej, postačí mlýnek na mák a tyčový mixér.

 

Příprava v Blenderu:
Do Blendru vložíme mák, pomeleme jej. Jednu lžíci máku odeberme stranou pro pozdější dozdobení a přidáme nakrájené hrušky (nebojte se nechat i jádřinec) a rozmixujeme na kaši.

 

Příparava s mlýnkem na mák a tyčovým mixérem:
Umeleme mák, do vyšší nádoby vhodné pro práci s tyčovým mixérem vložíme hrušky (nebojte se nechat i jádřinec) nakrájené na kousky, přidáme většinu máku (malou část necháme na závěrečné dozdobení) a společně rozmixujeme na kaši. Nedaří-li se vám směs pekně mixovat, přidejte trochu vody. Jakmile získáme požadovanou konzistenci, směs přelejeme do misky.

 

V misce dozdobíme mákem (a rybízem) a servírujeme.

 

Dobrou chuť!

Markéta

 

Vloženo: 10. 07. 2014       Kategorie: Snídaně a dopolední svačiny

Komentáře    [ 0 ]

Přidat příspěvek:

Komentáře lze přidávat jen po registraci a příhlášení uživatele. Toto opatření jsme zavedli z důvodu větší kvality a důvěryhodnosti komentářů.